Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Něco o mě

Jmenuji se Goldy (WRITTEN BY GOLD z Arcamony). Jsem temperamentní, zvědavý, hravý, přátelský pes a panička tvrdí,že někdy i uštěkaný.Pocházím z Brandýsa nad Labem , ale nyní mám trvalé bydliště v Čechách pod Kosířem, je to krásná vesnička nedaleko Prostějova. Bydlím s mou paničkou a její rodinou ve velkém domě se dvorem a zahradou. Na dvoře mám svou krásnou, na zimu zateplenou boudu, hlídám malé králíčky a pasu slepice, aby se některá neztratila.

Na zahradě nejraději pomáhám při všech pracích, a proháním sousedovy chrty. Mám tu postavenou i mini dráhu agilit, kde s paničkou ve volných chvílích skotačíme. A také tu cvičíme nějaké prvky z dog dancingu. Když jsem moc hodný, nebo když je venku ´´psí´´ počasí, tak můžu i domů. Mám tu svůj pohodlný pelíšek a můžu i do křesla odkud spokojeně pozoruji dění doma.

V okolí chodím nejraději na hřiště, do lesa  a do našeho krásného parku. Je to spousta míst, kde se dá hrát schovka, nebo jen tak běhat a nosit aporty. Také mám rád procházku po vesnici, je to spousta zajímavostí a vždycky potkám nějakého kamaráda, se kterým si můžeme hrát. S paničkou také občas vyrazíme na týden někam do hor, kde chodíme na dlouhé tůry.

Jezdíme i na výstavy , kde to mám moc rád. Každý je tam krásně vyčesaný, můžu si tam s ostatními hrát, pak mě provedou v kruhu, pan rozhodčí na mě znaleckým okem koukne a něco zapíše a nakonec se tu vždycky fotíme, abychom měli památku.

Od mého půl roku jsme začali navštěvovat i agility. Nejdříve na cvičišti v Prostějově, ale tam se nám nelíbila organizace a přístup trenérky. Ted´jezdíme do Olomouce, kde je to super a občas tam potkám i svou sestřičku Trixí.

Jediné co nemám rád je, když musím zůstat doma sám. Když zjistím, že moje rodinka někam jede beze mě, začnu jim odnášet jejich boty až do zahrady. Když ani to nepomůže, boty musím vrátit. Pak je láskyplně vyhlížím a s úsměvem vítám doma.

 

TOPlist